
Drzwi podnoszono-przesuwne
T-Slide HST
T-Slide HST to innowacyjne spojrzenie na drzwi tarasowe, sprawiające, że zaciera się linia pomiędzy wnętrzem domu a wyjściem na taras.

Drzwi podnoszono-przesuwne
T-Slide HST to innowacyjne spojrzenie na drzwi tarasowe, sprawiające, że zaciera się linia pomiędzy wnętrzem domu a wyjściem na taras.
Najważniejsze cechy
Idealny do
Specyfikacja — T-Slide HST
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Współczynnik Uw | 0,74 W/m²K |
| Wysokość złożenia | 179 mm |
| Wysokość progu | 50 mm / 24 mm (alu) |
| Głębokość ramy | 182 mm |
| Budowa profilu | Wielokomorowa |
| System uszczelnienia | Wielouszczelkowy |
| Maks. waga skrzydła | > 200 kg |
| Nakładka aluminiowa | Opcjonalna (RAL) |
| Schematy otwierania | A, A+Fx, C, K |
| Dostępne kolory | 16 kolorów |
| Technologia | Titanium Technology |
| Certyfikat | Klasa S |
Dostępne kolory
T-Slide HST dostępny jest w 16 kolorach — od klasycznej bieli po ciemne okleiny drewnopodobne.

Prezentowane powyżej próbki kolorów oraz wizualizacje produktu nie oddają w pełni rzeczywistych barw ani faktycznej struktury materiału — służą jedynie poglądowej ocenie wizualnej efektu końcowego.
Dokumenty do pobrania
Pobierz dokumentację produktu w formacie PDF.
Najczęściej zadawane pytania
Zamów bezpłatną wycenę
Zainteresowany produktem T-Slide HST — Drzwi tarasowe PCV? Zostaw swoje dane — odezwiemy się do Ciebie.
Zainteresowany systemem T-Slide HST?
Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.