
T-Energy
Flagowy system okienny BUDVAR spełniający najwyższe standardy budownictwa pasywnego oraz NF15. Najlepsze parametry termiczne i akustyczne w ofercie, idealne do domów energooszczędnych i pasywnych.

Flagowy system okienny BUDVAR spełniający najwyższe standardy budownictwa pasywnego oraz NF15. Najlepsze parametry termiczne i akustyczne w ofercie, idealne do domów energooszczędnych i pasywnych.
Najważniejsze cechy
Idealny do
T-Energy — dostępne opcje
| Opcja | Uszczelki | Szyby | Uw [W/m²K] * | Ug [W/m²K] |
|---|---|---|---|---|
| superciepłaBest | 3 | 3 | 0,57 | 0,4 z ciepłą ramką |
| standard+ | 3 | 3 | 0,64 | 0,5 z ciepłą ramką |
| standard | 3 | 3 | 0,73 | 0,5 |
Specyfikacja — T-Energy
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba komór | 6 |
| Współczynnik Uw * | 0.57 W/m²K |
| Współczynnik Ug | 0.4 W/m²K |
| Izolacja akustyczna Rw | do 46 dB |
| Liczba uszczelek | 3 |
| Klasa antywłamaniowa | RC3 |
| Dostępne kolory | 15 kolorów |
| Certyfikaty | CE, PN-EN 14351-1 |
| Gwarancja | 5 lat |
Dostępne kolory
T-Energy dostępny jest w 15 kolorach — od klasycznej bieli po ciemne okleiny drewnopodobne.

Prezentowane powyżej próbki kolorów oraz wizualizacje produktu nie oddają w pełni rzeczywistych barw ani faktycznej struktury materiału — służą jedynie poglądowej ocenie wizualnej efektu końcowego.
T-Energy vs inne systemy Budvar
Każdy system jest zaprojektowany pod inne potrzeby — od ekonomicznego T-Perfekt po ultra-energooszczędny T-Energy.
* wartość Uw uzyskana wg normy DIN EN ISO 10077-2 dla okna referencyjnego jednoskrzydłowego o wym. 1230 × 1480 mm z opcją standardowej dwukomorowej szyby z ciepłą ramką.
Najczęściej zadawane pytania
Zamów bezpłatną wycenę
Zainteresowany produktem T-Energy — Okna PCV? Zostaw swoje dane — odezwiemy się do Ciebie.
Zainteresowany systemem T-Energy?
Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.