
Standardowe
Ecofutural
Drzwi balkonowe Ecofutural to ekonomiczne rozwiązanie aluminiowe od Aliplast. Profil o głębokości 65 mm z przekładką termiczną zapewnia dobrą izolację cieplną.

Standardowe
Drzwi balkonowe Ecofutural to ekonomiczne rozwiązanie aluminiowe od Aliplast. Profil o głębokości 65 mm z przekładką termiczną zapewnia dobrą izolację cieplną.
Najważniejsze cechy
Idealny do
Specyfikacja — Ecofutural Standardowe
Wartości Uw wg normy DIN EN ISO 10077-2 dla balkonu jednoskrzydłowego 1000×2100 mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| System profili | Aliplast Ecofutural |
| Głębokość ramy | 65 mm |
| Współczynnik Uw | 1,1 W/m²K |
| Maks. wymiary skrzydła | 1600×2600 mm |
| Maks. ciężar skrzydła | 160 kg |
| Próg | 19 mm ALU (opcja) |
| Typ ościeżnicy | Standardowa |
| Dostępne kolory | RAL + drewnopodobne + anoda |
Dostępne kolory RAL
Ecofutural dostępny jest w 8 kolorach — lakierowanie proszkowe RAL o trwałości na dekady.

Prezentowane powyżej próbki kolorów oraz wizualizacje produktu nie oddają w pełni rzeczywistych barw ani faktycznej struktury materiału — służą jedynie poglądowej ocenie wizualnej efektu końcowego.
Dokumenty do pobrania
Pobierz dokumentację produktu w formacie PDF.
Najczęściej zadawane pytania
Zamów bezpłatną wycenę
Zainteresowany produktem Ecofutural — Drzwi balkonowe ALU? Zostaw swoje dane — odezwiemy się do Ciebie.
Zainteresowany systemem Ecofutural?
Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.