
Standardowe
MB-79N
Drzwi balkonowe MB-79N to energooszczędne rozwiązanie z aluminiowym profilem Aluprof. Innowacyjna przekładka termiczna z uszczelką centralną zapewnia doskonałą izolację cieplną, spełniając wymagania Warunków Technicznych 2021.

Standardowe
Drzwi balkonowe MB-79N to energooszczędne rozwiązanie z aluminiowym profilem Aluprof. Innowacyjna przekładka termiczna z uszczelką centralną zapewnia doskonałą izolację cieplną, spełniając wymagania Warunków Technicznych 2021.
Najważniejsze cechy
Idealny do
Specyfikacja — MB-79N Standardowe
Wartości Uw wg normy DIN EN ISO 10077-2 dla balkonu jednoskrzydłowego 1000×2100 mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| System profili | Aluprof MB-79N |
| Głębokość ramy | 70 mm |
| Współczynnik Uw | 0,83 W/m²K |
| Maks. ciężar skrzydła | 130 kg |
| Klamki | Jednostronna |
| Typ ościeżnicy | Standardowa |
| Dostępne kolory | RAL + drewnopodobne + anoda |
Dostępne kolory RAL
MB-79N dostępny jest w 8 kolorach — lakierowanie proszkowe RAL o trwałości na dekady.

Prezentowane powyżej próbki kolorów oraz wizualizacje produktu nie oddają w pełni rzeczywistych barw ani faktycznej struktury materiału — służą jedynie poglądowej ocenie wizualnej efektu końcowego.
Najczęściej zadawane pytania
Zamów bezpłatną wycenę
Zainteresowany produktem MB-79N — Drzwi balkonowe ALU? Zostaw swoje dane — odezwiemy się do Ciebie.
Zainteresowany systemem MB-79N?
Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.