
Ecofutural OC
Wersja OC z ukrytym skrzydłem. Płaska powierzchnia od zewnątrz dla czystej estetyki.

Wersja OC z ukrytym skrzydłem. Płaska powierzchnia od zewnątrz dla czystej estetyki.
Najważniejsze cechy
Idealny do
Specyfikacja — Ecofutural OC
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Współczynnik Uw | 1.1 W/m²K |
| Współczynnik Ug | 0.5 W/m²K |
| Izolacja akustyczna Rw | do 45 dB |
| Klasa antywłamaniowa | RC3 |
| Dostępne kolory RAL | 8 kolorów |
| Certyfikaty | CE, PN-EN 14351-1 |
| Gwarancja | 5 lat |
Dostępne kolory RAL
Ecofutural OC dostępny jest w 8 kolorach — lakierowanie proszkowe RAL o trwałości na dekady.

Prezentowane powyżej próbki kolorów oraz wizualizacje produktu nie oddają w pełni rzeczywistych barw ani faktycznej struktury materiału — służą jedynie poglądowej ocenie wizualnej efektu końcowego.
Ecofutural OC vs inne systemy aluminiowe Budvar
Porównaj Ecofutural OC z innymi oknami aluminiowymi w ofercie Budvar. Każdy system jest zaprojektowany pod inne zastosowania.
Dokumenty do pobrania
Pobierz dokumentację produktu w formacie PDF.
Najczęściej zadawane pytania
Zamów bezpłatną wycenę
Zainteresowany produktem Ecofutural OC — Okna aluminiowe? Zostaw swoje dane — odezwiemy się do Ciebie.
Zainteresowany systemem Ecofutural OC?
Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.