
MB-79N US
Wersja US (ukryte skrzydło) systemu MB-79N. Płaska, spójna powierzchnia od zewnątrz — bez widocznych uszczelek i profili skrzydła.

Wersja US (ukryte skrzydło) systemu MB-79N. Płaska, spójna powierzchnia od zewnątrz — bez widocznych uszczelek i profili skrzydła.
Najważniejsze cechy
Idealny do
Specyfikacja — MB-79N US
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Współczynnik Uw | 0.81 W/m²K |
| Współczynnik Ug | 0.6 W/m²K |
| Izolacja akustyczna Rw | do 42 dB |
| Klasa antywłamaniowa | RC2 |
| Dostępne kolory RAL | 8 kolorów |
| Certyfikaty | CE, PN-EN 14351-1 |
| Gwarancja | 5 lat |
Dostępne kolory RAL
MB-79N US dostępny jest w 8 kolorach — lakierowanie proszkowe RAL o trwałości na dekady.

Prezentowane powyżej próbki kolorów oraz wizualizacje produktu nie oddają w pełni rzeczywistych barw ani faktycznej struktury materiału — służą jedynie poglądowej ocenie wizualnej efektu końcowego.
Dokumenty do pobrania
Pobierz dokumentację produktu w formacie PDF.
Najczęściej zadawane pytania
Zamów bezpłatną wycenę
Zainteresowany produktem MB-79N US — Okna aluminiowe? Zostaw swoje dane — odezwiemy się do Ciebie.
Zainteresowany systemem MB-79N US?
Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.