
Standardowe
MB 79N US
MB 79N US to drzwi balkonowe aluminiowe z ukrytym skrzydłem (US — Ukryte Skrzydło). Z zewnątrz wyglądają jak okno stałe, tworząc jednolitą, nowoczesną elewację.

Standardowe
MB 79N US to drzwi balkonowe aluminiowe z ukrytym skrzydłem (US — Ukryte Skrzydło). Z zewnątrz wyglądają jak okno stałe, tworząc jednolitą, nowoczesną elewację.
Najważniejsze cechy
Idealny do
Specyfikacja — MB 79N US Standardowe
Wartości Uw wg normy DIN EN ISO 10077-2 dla balkonu jednoskrzydłowego 1000×2100 mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| System profili | Aluprof MB 79N US |
| Głębokość ramy | 70 mm |
| Współczynnik Uw | 0,85 W/m²K |
| Maks. ciężar skrzydła | 130 kg |
| Klamki | Jednostronna |
| Typ ościeżnicy | Standardowa |
| Dostępne kolory | RAL + drewnopodobne + anoda |
Dostępne kolory RAL
MB 79N US dostępny jest w 8 kolorach — lakierowanie proszkowe RAL o trwałości na dekady.

Prezentowane powyżej próbki kolorów oraz wizualizacje produktu nie oddają w pełni rzeczywistych barw ani faktycznej struktury materiału — służą jedynie poglądowej ocenie wizualnej efektu końcowego.
Najczęściej zadawane pytania
Zamów bezpłatną wycenę
Zainteresowany produktem MB 79N US — Drzwi balkonowe ALU? Zostaw swoje dane — odezwiemy się do Ciebie.
Zainteresowany systemem MB 79N US?
Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.