
Ecofutural Monoblok
Wariant monoblok systemu Ecofutural. Zintegrowana ościeżnica do nowych budynków.

Wariant monoblok systemu Ecofutural. Zintegrowana ościeżnica do nowych budynków.
Najważniejsze cechy
Idealny do
Specyfikacja — Ecofutural Monoblok
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Współczynnik Uw * | 0.88 W/m²K |
| Współczynnik Ug | 0.5 W/m²K |
| Izolacja akustyczna Rw | do 44 dB |
| Klasa antywłamaniowa | RC3 |
| Dostępne kolory RAL | 8 kolorów |
| Certyfikaty | CE, PN-EN 14351-1 |
| Gwarancja | 5 lat |
Dostępne kolory RAL
Ecofutural Monoblok dostępny jest w 8 kolorach — lakierowanie proszkowe RAL o trwałości na dekady.

Prezentowane powyżej próbki kolorów oraz wizualizacje produktu nie oddają w pełni rzeczywistych barw ani faktycznej struktury materiału — służą jedynie poglądowej ocenie wizualnej efektu końcowego.
Ecofutural Monoblok vs inne systemy aluminiowe Budvar
Porównaj Ecofutural Monoblok z innymi oknami aluminiowymi w ofercie Budvar. Każdy system jest zaprojektowany pod inne zastosowania.
* wartość Uw uzyskana wg normy DIN EN ISO 10077-2 dla okna referencyjnego jednoskrzydłowego o wym. 1230 × 1480 mm z opcją standardowej dwukomorowej szyby z ciepłą ramką.
Zamów bezpłatną wycenę
Zainteresowany produktem Ecofutural Monoblok — Okna aluminiowe? Zostaw swoje dane — odezwiemy się do Ciebie.
Zainteresowany systemem Ecofutural Monoblok?
Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.