
Renowacyjne
T-Classic
Renowacyjna wersja T-Classic do wymiany starych okien bez przebudowy ościeżnicy. 7-komorowy profil z owalnym kształtem ramy i niewidocznymi zgrzewami.

Renowacyjne
Renowacyjna wersja T-Classic do wymiany starych okien bez przebudowy ościeżnicy. 7-komorowy profil z owalnym kształtem ramy i niewidocznymi zgrzewami.
Najważniejsze cechy
Idealny do
T-Classic — dostępne opcje
| Opcja | Uszczelki | Szyby | Uw [W/m²K] * | Ug [W/m²K] |
|---|---|---|---|---|
| superciepłaBest | 3 | 3 | 0,84 | 0,7 z ciepłą ramką |
| standard+ | 2 | 2 | 0,97 | 0,7 |
| standard | 2 | 2 | 1,3 | 1,1 |
Specyfikacja — T-Classic
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba komór | 7 |
| Współczynnik Uw * | 0.84 W/m²K |
| Współczynnik Ug | 0.7 W/m²K |
| Izolacja akustyczna Rw | do 42 dB |
| Liczba uszczelek | 2 |
| Klasa antywłamaniowa | RC2 |
| Dostępne kolory | 16 kolorów |
| Certyfikaty | CE, PN-EN 14351-1 |
| Gwarancja | 5 lat |
Dostępne kolory
T-Classic dostępny jest w 16 kolorach — od klasycznej bieli po ciemne okleiny drewnopodobne.

Prezentowane powyżej próbki kolorów oraz wizualizacje produktu nie oddają w pełni rzeczywistych barw ani faktycznej struktury materiału — służą jedynie poglądowej ocenie wizualnej efektu końcowego.
T-Classic vs inne systemy Budvar
Każdy system jest zaprojektowany pod inne potrzeby — od ekonomicznego T-Perfekt po ultra-energooszczędny T-Energy.
* wartość Uw uzyskana wg normy DIN EN ISO 10077-2 dla okna referencyjnego jednoskrzydłowego o wym. 1230 × 1480 mm z opcją standardowej dwukomorowej szyby z ciepłą ramką.
Zamów bezpłatną wycenę
Zainteresowany produktem T-Classic — Okna PCV? Zostaw swoje dane — odezwiemy się do Ciebie.
Zainteresowany systemem T-Classic?
Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.