
Drzwi równolegle-przesuwne
PremiLine
PremiLine to nowoczesne drzwi tarasowe równolegle-przesuwne, przeznaczone dla Klientów wymagających perfekcyjnej konstrukcji i oryginalnego designu.

Drzwi równolegle-przesuwne
PremiLine to nowoczesne drzwi tarasowe równolegle-przesuwne, przeznaczone dla Klientów wymagających perfekcyjnej konstrukcji i oryginalnego designu.
Najważniejsze cechy
Idealny do
Specyfikacja — PremiLine
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Współczynnik Uw | 1,2 W/m²K |
| Wysokość złożenia | 137 mm |
| Wysokość progu | 61 mm PCV / 20 mm alu |
| Głębokość ramy | 80 mm (opcja 70 mm) |
| Budowa profilu | 3-komorowa |
| Schematy otwierania | A, C, D |
| Rama renowacyjna | Tak (40 mm) |
| Klamka | Dwustronna z zamkiem |
| Dostępne kolory | 16 kolorów |
| Zgrzew | Niewidoczny |
Dostępne kolory
PremiLine dostępny jest w 16 kolorach — od klasycznej bieli po ciemne okleiny drewnopodobne.

Prezentowane powyżej próbki kolorów oraz wizualizacje produktu nie oddają w pełni rzeczywistych barw ani faktycznej struktury materiału — służą jedynie poglądowej ocenie wizualnej efektu końcowego.
Dokumenty do pobrania
Pobierz dokumentację produktu w formacie PDF.
Najczęściej zadawane pytania
Zamów bezpłatną wycenę
Zainteresowany produktem PremiLine — Drzwi tarasowe PCV? Zostaw swoje dane — odezwiemy się do Ciebie.
Zainteresowany systemem PremiLine?
Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.