
T-Classic Slim
Wąskie profile, większa powierzchnia szyby. Smukła linia ram nadaje oknom nowoczesnego charakteru. Idealne do wnętrz inspirowanych minimalizmem.

Wąskie profile, większa powierzchnia szyby. Smukła linia ram nadaje oknom nowoczesnego charakteru. Idealne do wnętrz inspirowanych minimalizmem.
Najważniejsze cechy
Idealny do
T-Classic Slim — dostępne opcje
| Opcja | Uszczelki | Szyby | Uw [W/m²K] * | Ug [W/m²K] |
|---|---|---|---|---|
| superciepłaBest | 3 | 3 | 0,85 | 0,7 z ciepłą ramką |
| standard+ | 2 | 3 | 0,98 | 0,7 |
| standard | 2 | 2 | 1,3 | 1,1 |
Specyfikacja — T-Classic Slim
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba komór | 7 |
| Współczynnik Uw * | 0.85 W/m²K |
| Współczynnik Ug | 0.7 W/m²K |
| Izolacja akustyczna Rw | do 40 dB |
| Liczba uszczelek | 2 |
| Klasa antywłamaniowa | RC1 |
| Dostępne kolory | 15 kolorów |
| Certyfikaty | CE, PN-EN 14351-1 |
| Gwarancja | 5 lat |
Dostępne kolory
T-Classic Slim dostępny jest w 15 kolorach — od klasycznej bieli po ciemne okleiny drewnopodobne.

Prezentowane powyżej próbki kolorów oraz wizualizacje produktu nie oddają w pełni rzeczywistych barw ani faktycznej struktury materiału — służą jedynie poglądowej ocenie wizualnej efektu końcowego.
T-Classic Slim vs inne systemy Budvar
Każdy system jest zaprojektowany pod inne potrzeby — od ekonomicznego T-Perfekt po ultra-energooszczędny T-Energy.
* wartość Uw uzyskana wg normy DIN EN ISO 10077-2 dla okna referencyjnego jednoskrzydłowego o wym. 1230 × 1480 mm z opcją standardowej dwukomorowej szyby z ciepłą ramką.
Dokumenty do pobrania
Pobierz dokumentację produktu w formacie PDF.
Najczęściej zadawane pytania
Zamów bezpłatną wycenę
Zainteresowany produktem T-Classic Slim — Okna PCV? Zostaw swoje dane — odezwiemy się do Ciebie.
Zainteresowany systemem T-Classic Slim?
Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.