
Renowacyjne
Ecofutural OC
Ecofutural OC Reno łączy minimalistyczny design ukrytego skrzydła z ramą renowacyjną do montażu na starych ramach drewnianych.

Renowacyjne
Ecofutural OC Reno łączy minimalistyczny design ukrytego skrzydła z ramą renowacyjną do montażu na starych ramach drewnianych.
Najważniejsze cechy
Idealny do
Specyfikacja — Ecofutural OC Renowacyjne
Wartości Uw wg normy DIN EN ISO 10077-2 dla balkonu jednoskrzydłowego 1000×2100 mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| System profili | Aliplast Ecofutural OC |
| Głębokość ramy | 65 mm |
| Współczynnik Uw | 1,4 W/m²K |
| Typ ościeżnicy | Renowacyjna |
| Maks. wymiary skrzydła | 1200×2450 mm |
| Maks. ciężar skrzydła | 160 kg |
| Próg | 20 mm ALU (opcja) |
| Dostępne kolory | RAL + drewnopodobne + anoda |
Dostępne kolory RAL
Ecofutural OC dostępny jest w 8 kolorach — lakierowanie proszkowe RAL o trwałości na dekady.

Prezentowane powyżej próbki kolorów oraz wizualizacje produktu nie oddają w pełni rzeczywistych barw ani faktycznej struktury materiału — służą jedynie poglądowej ocenie wizualnej efektu końcowego.
Dokumenty do pobrania
Pobierz dokumentację produktu w formacie PDF.
Zamów bezpłatną wycenę
Zainteresowany produktem Ecofutural OC — Drzwi balkonowe ALU? Zostaw swoje dane — odezwiemy się do Ciebie.
Zainteresowany systemem Ecofutural OC?
Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb.